OGame Online Strateji Oyunuİnternet artık çağımızın en fazla kullanılan haberleşme araçlarından ancak tanesi konumuna geldi. Bu yetişkin aracın dünyaya yayılması ile beraber insanların ilgisini çekecek okunuşu hoş çağ geçirmelerini sağlayacak birçok temsil da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce desise var. Ancak bunlardan genişlik çok oyuncuya iye olanı online sayısı fazla olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda benzer insanla oynadığınız kendince sizlere henüz sıcak gelmekte ve oyunun size verdiği dilsiz artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da ancak hayli gereğinden ilişki görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize methal yapan ve bu zamana kadar binlerce aktör toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame Hakkında umumi Bilgiler
Oyun cenk okunuşu strateji hakkında kurulmuş eş oyundur. İnternet üzerinde bulunan ve binlerce sinema sayısına ulaşan bu oyunun sadece fazla versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda ilerlemek ve neşvünema sağlamak ayrılmış hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz zat gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de yağma yolu ile farklı gezegenlerden bu hammaddeleri gerçekleştirme edebilirsiniz. Üretilen ya da yağma edilen hammaddeler ile kendinize tanınmayan binalar, filolar okunuşu daha müteaddit yol da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da zaman içerisinde büyüterek online olan sadece aktör ile birlikte başka gezegenlere uğraşma açabilir okunuşu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda bir hayli konsept de sizleri beklemektedir. düzgülü oyunda gelişmek okunuşu gelişme süreci çok derinlemesine sürerken oyunun kimi versiyonlarında bu müddet oyuncuların henüz rahat ancak şekilde gelişmesi maksadıyla kısaca tutulmuş ve oyunun tadını çıkarmaları düşüncesince hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısaltarak zamanda kendi medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. soylu OGame oyununda insanlar benzer müddet aksi hâlde inkişaf süreci fazla güçlükle olduğu kendince sıkılmaktadır. Normale gereğince çok daha kolay olan Hızlı OGame oyunlarında ise insanlar daha kolayca müşterek şekilde web sitesine git gelişmekte okunuşu kısaca sürede zat medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu kımıldamak ayrılmış herhangi sadece şarj yapmanıza da icap yoktur yani aracısız olarak tarayıcınız üzerinden giriş yapabilir ve zat medeniyetinizi oluşturmaya ogame başlayarak farklı evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar